fbpx

O nás

Pojistné odškodnění v Evropě

Hlavním zaměřením naší společnosti “Advokát v Evropě” jsou pojistné výplaty. Náš tým tvoří: advokáti, lékaři, regionální zástupci, konzultanti atd. Máme dlouhodobé zkušenosti v následujících případech:

POJISTNÉ VÝPLATY Z EVPOPY

Layer

O nás

Naše společnost “Advokát v Evropě” působí na trhu od roku 2009. Za tu dobu jsme rozšířili náš tým pracovníků a partnerů, na tým přes 200 lidí, ve 21 evropských státech. Spolupracujeme s advokáty, kteří jsou specialisté ve svém oboru ,a do kterých vkládáme veškerou naši důvěru. V průběhu příštího roku budeme také své služby rozšiřovat na americký, kanadský a izraelský trh.

Dnešním dnem máme více než 700 spokojených klientů a více než 100 otevřených případů po celé Evropě, s tím že číslo nových případů neustále vzrůstá. Veškerou právnickou podporu poskytujeme zdarma a práce s případem začíná již v předsoudním řízení až do jeho konce. Náš cíl je vrátit klientovi nejvyšší možné odškodnění, a to co v nejkratším časovém úseku.

Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném čísle v záložce “Kontakty”.

Vyhraných případů

Zastupitelských kanceláří

Vyhraných případůi

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

Napište nám

KONZULTACE ZDARMA

Máte deportaci z EU? Zrušíme! Máte nehodu na území EU, USA nebo Kanady? Zemřel váš příbuzný při dopravní nehodě v zahraničí? Pojišťovny mlčí? Vracíme peníze!
Promlčecí doba pro pojistná plnění je 20 let. Zavolejte, získejte odborné poradenství v oblasti evropského práva.

VOLNÉ VOLÁNÍ