fbpx

Nehoda v České republice

Právníci z kanceláře Advokát v Evropě vám poradí, jak podat žádost o odškodnění, pokud se vám v České republice stala nehoda.

Naši právníci vám poskytnou BEZPLATNOU konzultaci a sdělí vám, co potřebujete, abyste od pojišťovny získali maximální odškodnění.

Pokud jste se stali účastníky dopravní nehody v České republice – můžete podat žádost o odškodnění za poškozené auto, zranění nebo smrt blízké osoby.

ŽÁDOST O ODŠKODNĚNÍ V ZAHRANIČÍ

Nejčastějšími nehodami v České republice jsou dopravní nehody, srážky motocyklů, autobusů, zranění chodců, nehody cyklistů atd. Upozorňujeme vás, abyste na místě nehody shromáždili co nejvíce informací, abyste získali co nejvyšší odškodnění. Nejprve byste se měli obrátit na policii. Poté si zjistěte údaje o řidiči (včetně jeho jména, adresy, údajů o registraci a pojištění vozidla). Vyfoťte místo nehody a polohu vozidel (pokud máte fotoaparát nebo chytrý telefon). Pokud jste zraněni, zavolejte záchranku.

PROČ SE VYPLATÍ PODAT ŽÁDOST O ODŠKODNĚNÍ V ČESKÉ REPUBLICE?

Evropské právo vyžaduje, aby všechny členské státy EU přijímaly žádosti o odškodnění bez ohledu na zemi, kde k dopravní nehodě došlo. Česká republika je členem Evropské unie.

Získání nároku na odškodnění za nehodu v České republice je obtížný a zdlouhavý proces, takže pokud potřebujete odborné evropské právo a právní poradenství v České republice, obraťte se na nás. Naši čeští právníci vám pomohou podat žalobu a získat odškodnění od pojišťovny v České republice. V případě individuálního případu se obraťte na právníky advokátní kanceláře Advokát v Evropě.