fbpx

Právníci v České republice

Advokát v Evropě má dlouholeté zkušenosti s právníky na území celé ČR. Jelikož se zavazujeme poskytovat nejlepší servis pro naše klienty, vybíráme všechny právníky v Česku na základě různých kritérií a pečlivě sledujeme jejich práci. Naši čeští právníci pracují v souladu s vysokými standardy stanovenými v naší společnosti. To znamená, že víte, co od vašeho právníka v Česku očekávat ještě před zahájením procesu odškodnění.

Až nám zavoláte, bude váš hovor přijat jedním z našich připravených manažerů v oblasti práva. Každý z našich poradců je vysoce kvalifikovaný odborník na mezinárodní právo. Během vašeho telefonátu vám právník v Česku položí několik otázek ohledně vaší nehody a zranění, abychom byli schopni pochopit, jak vám můžeme pomoci.

Rusky mluvicí právník v Česku

Váš první krok, jestli plánujete získat odškodnění po automobilové nehodě, je zavolat rusky mluvicím právníkům na území Česka, abyste mohli získat bezplatnou právní konzultaci. Jediné, co musíte v této fázi udělat je poskytnout nám detaily automobilové nehody a také popis vašich zranění. Snažte se podat, co nejvíce informací: registrační značku vašeho vozu a druhé strany, pokud je znáte. Také přesné místo, kde k nehodě došlo. Pomocí těchto podrobností můžeme posoudit váš případ a pak doporučit efektivní plán.

Dalším krokem je, že se rusky mluvící právník s.r.o., Advokát v Evropě, po nehodě v Česku, spojí s dalším řidičem. Vašim jménem mu sdělíme, že budeme požadovat náhradu za úrazy a jakékoliv související ztráty. Naši právníci plně chápou bolest a utrpení obětí a jejich blízkých po dopravní nehodě. Naši zkušení právníci vám pomůžou dostat kompenzaci s minimálními obtížemi pro Vás, abyste se mohli soustředit na léčbu. Okamžité právní zastoupení a rehabilitační podporu můžeme poskytnout kdekoliv v Česku.

Náš tým odborníků má obrovské zkušenosti s pojišťovnami, které zpravidla velmi neochotně vyplácí náhrady. Ten, kdo se snaží případ vyšetřit a vyřešit sám, bez odborného právního zastoupení, dostane většinou minimální odškodnění. Další nebezpečí zahrnují zrušení vaší pohledávky kvůli chybě či nepřesnosti, případně nedostatečnému množství příslušných důkazů.

Proto je důležité získat dobrou právní pomoc v Česku. Naše konzultace jsou naprosto bezplatné! V případě zájmu se na nás obraťte.