fbpx

Právní služby v Německu

Každý, kdo žije, pracuje nebo navštíví Německo, pravidelně ví, jak složité jsou pravidla silničního provozu v této evropské zemi. Zatímco dopravní srážky se mohou zdát rutinní, vážná havárie může způsobit obrovskou škodu vám i vašim blízkým. Pokud jste vy nebo člen rodiny byli zranění při autonehodě v Německu, měli byste využít právní služby „Advokát v Evropě“ s.r.o. v Německu. Pomůžeme zaslat pojišťovně nárok na zranění a škodu, shromáždit veškeré lékařské potvrzení a další potřebné doklady. Chcete-li získat maximální náhradu, budete potřebovat pomoc zkušeného právníka v Německu.

Právní pomoc Rusům v Německu

V zahraničí jsme pracovali s mnoha pojišťovacími firmami, když jsme hájili práva Rusů v Německu. Víme, že pojišťovna není vaším společníkem ani partnerem. Pojišťovny jsou podniky, které pracují na příjmech. Je v jejich zájmu nabídnout vám nižší monetární urovnání konfliktu nebo svůj nárok zcela zamítnout. S právní pomocí „Advokát v Evropě“ s.r.o. v Německu vám bude zaručeno, že obdržíte maximální náhradu za zranění nebo smrt milovaného. Dovolte nám být vaším zákonným zástupcem pojišťoven v Německu!

Právní poradenství v Německu

Náš právní tým v Německu je vždy připraven pomoci obětem nehody nebo jejich příbuzných prostřednictvím složitého právního procesu. Víme o různých důvodech, proč může být nárok z pojišťovny zamítnut, a my budeme vždy na vaší straně, abyste spravedlivě a právem vyrovnaly všechny náklady po nehodě. Neměl byste trpět zraněním, které se nestalo kvůli vaši vinu. Nechť vám náš tým pomůže.

Bezplatná právní pomoc v Německu

Pokud jste zraněn v Německu, můžeme vám pomoci z nedbalosti nebo z jiného důvodu. Chápeme celý právní proces v Německu a důležitost vašich potřeb v tuto chvíli.
Náš právník v Evropě vám poskytne bezplatnou právní pomoc a zaplatí za vaše běžné účty, pokud se stanete našimi klienty. Dovolte, abych vám dokázal, proč nám tisíce ukrajinských lidí důvěřují už deset let!

Vyhledejte bezplatnou radu- „Advokát v Evropě“ s.r.o.!