fbpx

4 způsoby ochrany vašeho dědictví před daněmi v Evropě (část 2)

Minimalizace přidělení penzijního účtu

Zděděná penzijní aktiva nejsou zdaněna, dokud není přidělena do penzijního účtu.

Zemřeli jeden z manželů, pozůstalý partner obvykle převezme IRA jako svou vlastní. Požadované minimální distribuce začnou ve věku 70 1/2 let, stejně jako pro pozůstalého vlastního manžela (IRA).

Pokud zdědíte účet pro odchod do důchodu od někoho jiného, než je váš partner, můžete převést finanční prostředky na své jméno. Měli byste začít s minimálním výběrem rok po dědictví, i když ještě nemáte 70. Pokud jste mladší než zesnulá, zvažte možnost „jednotného života“. Výpočet potřebné distribuce v závislosti na věku. Vaše minimální rozdělení bude menší, což znamená, že za něj zaplatíte menší daň, ale majetek může růst v delším časovém období.

Zbavit se některých financí

To se může jevit jako irelevantní, ale někdy má smysl předat část vašeho dědictví jiným. například darovat peníze a charitu, protože potenciální zdanitelný výnos můžete vyrovnat s daňovým odpočtem, který obdržíte za darování charity.

Pokud očekáváte, že necháte peníze na lidech po smrti. Přemýšlejte o tom, že příjemce bude dostávat každoroční dary, dokud bude naživu. Každému uživateli můžete přiřadit určitou částku např.: $15 000 za rok. Bez daně z darů.
Promluv si s realitním plánovačem nebo právníky „Advokat v Evpropě“ s.r.o. Abyste se ujistili, že jste informováni o častých změnách v zákoně.