fbpx

Rusky mluvící právníci v Německu

Naše firma, „Advokát v Evropě“ s.r.o., slouží občanům: Ukrajina, Rusko, Polsko, Bělorusko, Moldavsko v Německu a NRW na německém právu. A zvláště v případě nehod, dědictví, nehod a zranění při práci. Hlavním pracovním jazykem našich právníků v Německu je ruština. To znamená rusky mluvící právníci v Německu, kteří vám budou sloužit, v případě podpisu smlouvy s naší firmou. V rámci práce, kterou děláme, si po podepsání smlouvy s klientem nevezmeme žádné zálohy. To znamená, že budete mít ruského právníka zadarmo. Všechny pokračující náklady nám hradí pojišťovna, proti níž se ve vašem zastoupení žaluje. Náklady na konzultaci s právníkem v Německu jsou pro klienty „Advokát v Evropě“ s.r.o. zdarma. Služby advokáta v Německu hradí naše organizace a také všechny provozní náklady tohoto případu.

Rusky hovořící právníci ve Frankfurtu, Düsseldorfu a NRW

Jsme připraveni vám pomoci a poskytnout vám rusky mluvícím právníkovi v německém Berlíně, rusky hovořícím právníkovi ve Frankfurtu, právníkovi v Mnichově a Hamburku. Naši ruští právníci také pomáhají krajanům v Hannovu a Drážďanech, Dortmund a Kolíně. Záleží to na situaci, která se vám stala. Jaký druh právní podpory potřebujete? Například pomoc ruského advokáta při nehodě v Německu trvá 24 hodin denně. V situaci, kdy potřebujete rusky mluvícím právníkem k získání a zpracování dědictví, zavolejte do naší kanceláře, abyste se mohli více konzultovat. Nejprve musíme poslouchat a vyhodnocovat vaši historii a životní situaci. A pak vám poskytnou bezplatné konzultace o německém právu v ruském jazyce.

Ruští právníci v Německu

Ruští právníci v Německu jsou připraveni pracovat proti pojišťovnám v případě nehod, proti penzijním fondům, za registraci dědictví. Proti soukromým firmám v případě zranění v závodě. Pamatujte, pokud jste utrpěli škodu v podobě: zhoršující se zdraví a zlomenin, smrt milovaného při nehodě. Poškození automobilu nebo majetku. Přijímám vlastnická práva od dědic.

Pomůžeme Vám s tím. Volejte!