fbpx

Jaký druh odškodnění očekávat po nehodě v Evropě? (Část 2)

Bolest a utrpení

Bolest a utrpení je peněžní kompenzace za vaše psychické trauma a ztráta určité kvality života. Jsou právně vymezeny jako fyzické nebo duševní utrpení.

Zaplacená částka obvykle závisí na typu a závažnosti újmy utrpěné obětí. A závažnost bolesti a finanční zátěže. Odškodnění za bolest a utrpení může také zahrnovat emocionální škody. Nehoda, jako poplach. V některých případech může bolest a utrpení zahrnovat i smrt osoby po tragických zprávách (infarkt, kómatu).

Kolik peněz dostanu po autonehodě?

Obecně platí, že poškození majetku nejčastěji zahrnuje náklady na opravu nebo výměnu vašeho automobilu. Tato kategorie může také zahrnovat majetek, který byl ve vozidle. Nebo vozidlo, a tak bylo poškozeno při nehodě. Poté, co regulátor pojištění posuzuje náklady na poškození. Váš právník to může zahrnout do návrhu na urovnání sporu.

Kapesní náklady

Tyto náklady jsou obvykle to, co platíte za nehodu. Mezi ně patří půjčovna aut, taxi, parkovací lístky v nemocnici. A dokonce i pro další léky nejsou lékařem předepsána. Kdybyste musel zaplatit za něco, co byste normálně nemusel platit. Že váš advokát může zahrnovat náklady na žalobu proti pojištění.

Proč najmout odborníka na nehody?

Nevinné oběti nesmějí překonat bolest, utrpení a finanční stres způsobené autonehodou. Profesionální a zkušený právník „Advokát v Evropě“ s.r.o. Vám může pomoci soustředit se na vaše zotavení, zatímco my požadujeme vaši legální kompenzaci.

Naši právníci jsou nejlepší a mohou vám pomoci získat odměnu. Což si zasloužíš všechno, co jsi ztratil při nehodě.

Když se stanete účastníkem nehody v EU, USA a Kanadě a zanedbáváme od zachování právního zastoupení. To může obvykle vést ke komplikacím během procesu přijímání jakéhokoli typu úhrady za vaše výdaje.

Proto stojí za to kontaktovat vysoce kvalifikovaného právníka osobní nehody „Advokát v Evropě“ s.r.o. Obdržíte pomoc při podání nároku, výpočtů a odškodnění, které si zasloužíte po autonehodě.