fbpx

Jaký druh odškodnění očekávat po nehodě v Evropě?

Pokud jste v Evropě trpěli autonehodou, máte nárok na peněžní kompenzaci. Právníci „Advokát v Evropě“ s.r.o. jsou vždy připraveni vám pomoci!

Pokud jste se neprovinili nehodou, měl by být neopatrný řidič zodpovědný za všechny náklady vzniklé v důsledku nehody. Včetně lékařských poukázek, léčby, bolesti a utrpení, stejně jako jakýchkoliv materiálních škod.

Když se osoba účastní automobilové nehody, pojišťovna druhé strany obvykle hradí oběť pouze za škodu způsobenou vozidlu. V důsledku nehody však může vzniknout mnoho dalších nákladů. A nevinná oběť by nikdy neměla platit za tyto výdaje z kapsy.

Ochrana vašeho práva na finanční vyrovnání je však mnohem snazší, pokud si najmete právníka a máte odpovídající lékařskou dokumentaci. Jako důkaz škod způsobených nehodou.

S pomocí právníka budete diskutovat o uspokojivé výši úhrady a doufejme, že rozhodnutí bude splněno mimo soud a soud. Jak velký a typ kompenzace však obdržíte po podání nároku?

Ztracený budoucí příjem

Oběti silničního dopravního zranění často trpí fyzickým traumatem a duševním zatížením. Kromě finančního břemene drahých účtů u lékaře. Také poškození majetku, ztráty mezd a dalších různých výdajů.

Po autonehodě může vaše zranění omezit vaši pracovní schopnost. Nebo abys úplně přestal pracovat, což znamená ztratit schopnost vydělávat peníze.

Následek nehody, která vám způsobí, že vám bude chybět vaše práce a ztratí normální plat. Ať už se jedná o fyzioterapii, hospitalizaci, dlouhodobé poranění nebo invaliditu, je třeba do vašeho nároku promítat.

Abyste získali spravedlivou kompenzaci, musíte prokázat, že vaše omezující zranění je přímým důsledkem nehody. A vedly ke ztrátě schopnosti vydělat peníze. Také budete potřebovat dopis od vašeho zaměstnavatele, který uvádí váš plat a zmeškaný čas.

Výdaje na zdravotní péči

Některá zranění mohou být menší a některá mohou být vážná po nehodě na evropských silnicích. Pokud máte rány a modřiny nebo trpíte ochrnutí, může vám pomoci advokát!

Je důležité podstoupit kompletní lékařskou prohlídku ihned po nehodě. Možná si neuvědomujete, že jste byl zpočátku zasaženého adrenalinem, tak se podívejte na doktora co nejrychleji. Je důležité, aby byla pro váš případ vytvořena lékařská karta, takže pojišťovna nemůže vyvrátit žádná zranění, za která můžete uplatnit nárok.

Některé nejběžnější lékařské náklady poprvé po nehodě:

  • Fyzioterapie;
  • Kognitivní terapie;
  • Záchranná služba;
  • Lékařská Rada;
  • Zdravotnické prostředky (berle);
  • Náklady na trvalý invalidní důchod;
  • Služby domácího zdravotnictví;
  • Péče a léčba.