fbpx

Pomáháme dědicům v Kanadě, Spojených státech a Evropě

Společnost “Advokát v Evropě” poskytuje své služby širokému okruhu klientů, snažících se dopátrat neznámých dědiců nebo získat dědictví v Kanadě, Spojených státech a Evropě. Při vyhledávání dědictví v zahraničí náš tým využívá nejmodernějších technologií, tak abychom získali přístup k co největšímu množství dostupných údajů. Získaná data a prameny následně odborným způsobem efektivně analyzujeme a vykládáme. Společnost «Advokát v Evropě» s.r.o. je týmem zkušených právníků a badatelů.

Na naše zkušenosti s analýzou dat se mohou naši klienti spolehnout, ať již jde o vyhledání dědiců nebo zjištění pozůstalosti. Řešíme i záležitosti týkající se:

  • Majetku a vypořádání svěřenského fondu;
  • Rozdělení aktiv, ke kterým se nikdo nepřihlásil;
  • Prodeje v zahraničí zděděné nemovitosti.

Práce s klienty

Kromě dědiců a beneficientů své služby poskytujeme rovněž veřejným i soukromým orgánům, jakož i právním zástupcům a bankovním poradcům v Evropě, Spojených státech a Kanadě, tj. např.:

  • Správcům majetku;
  • Příbuzným zůstavitele;
  • Opatrovatelům;
  • Poručníkům;
  • Pohřebním ústavům.

Čtěte také:

1. DĚDIČNÉ PRÁVO V ITÁLII REGULACE ITALSKÝMI ZÁKONY
2. Pracovní úraz v Polsku, zranění v České republice
3. Druhy odškodnění za úrazy v EU

Náš mezinárodní tým

Náš tým sestává výhradně z nejlepších právníků a badatelů ve Spojených státech, Kanadě a evropských zemích. Při vyhledávání dědiců a pozůstalosti naši lokální zástupci vždy využívají znalosti místního jazyka, historie i kulturních zvyklostí.

Na práci a pověst, kterou mezi našimi klienty máme, jsme náležitě pyšní. Náš tým se snaží o to, aby klientům poskytnul vždy co nejlepší servis. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů, které nebyly zodpovězeny na našem blogu nebo záležitostí týkajících se důvěrnosti a mlčenlivosti se na nás neváhejte obrátit!